Syngenta Sebze Tohumları, çığır açan yeniliklerini Fruit Logistica 2023’te paylaşacak

Her sebze tohumunun arkasında: azim, yenilikçilik ve yetiştiricilerin her mevsim karşılaştıkları birçok tehdide karşı başarılı olmasına yardımcı olmaya adanmışlık hikayesi vardır. Syngenta, paydaşlarının taleplerine bağlı olarak sebze endüstrisinin geleceğinin nasıl olması gerektiğini anlamak için yetiştiriciler, sanayiciler, perakendeciler ve tüketicilerle el ele çalışmaktan gurur duyar.

Hasat zamanı göstergesi özelliğine sahip “IDEAL Melons™” ürünümüz ile üst üste üçüncü yıl Fruit Logistica’nın İnovasyon Ödülü Finalistlerinden biri olmaktan onur duyuyoruz. Bu kavunlar, üreticiler, ihracatçılar ve perakendeciler için uzun raf ömürlü kavun pazarını yeniden tanımlama konusunda harika fırsatlar sunuyor. İnovasyon, her adımda hazır olduğunu gösteren, kolay görülebilen kabuk rengi değişimi ile uygun bir raf ömrünü korurken, aynı zamanda lezzetten veya aromatiklerden ödün vermeyen bir meyve anlamına geliyor. Bu yetiştiricilerin hasat için en iyi zamanı belirlemelerini sağlıyor ve perakendeciler ile tüketicilere en lezzetli kavuna sahip olacaklarına dair garanti veriyor. Hasat zamanı göstergesi özelliğine sahip “IDEAL Melons” kavunları, mükemmel tadı, aromatikleri ve dokusu ile kavun talebinin artmasını sağlayacak.

Syngenta Sebze Tohumları, tadı, görünümü iyi olan ve iyi hissettiren ve tüm yaşam tarzlarına uyan sebzeler konusunda tüketicilerin tercihlerinin bir adım önünde yer alıyor. Standımıza geldiğinizde, “IDEAL Melons”  kavunları yanısıra değerlendirebileceğimiz diğer konulardan bazıları da şunlar olacak:

  • Tomato Brown Rugose Fruit Virus (Domates kahverengi buruşuk meyve virüsü – ToBRFV) dirençleri ve kaynakları – ToBRFV’ye çözüm bulmak çok önemli, çünkü bu virüs %70’e varan verim kaybına neden olabilmekte ve dünya çapında hızla yayılmaktadır. Syngenta, virüsün bulaşmasını azaltmaya yardımcı olmak için yetiştiricilere dirençli çeşitler ve kaynaklar sağlamaktan gurur duyuyor. Ürün gamımızı genişletmek için bu yıl ve gelecek yıllarda çok daha dayanıklı çeşitler piyasaya süreceğiz.
  • Ezber bozan SolidRib™ ve Krispice™ marulları – Syngenta, yetiştiricilerimiz, tüketicilerimiz ve  değer zinciri ortaklarının beklentilerini korurken, sürdürülebilirlik standartlarını  , verimi, hastalık direncini, iklimlere karşı adaptasyon ve marulun farklı coğrafyalarda yetişebilme özelliğini geliştirmek için araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaya devam ediyor.
  • Tomato Vision’da yeni teknolojiler – Islah denemeleri için, veri toplamanın ve analiz etmenin yeni, daha verimli, doğru yollarını bulmak için yapay zeka ve teknoloji şirketleriyle işbirliği yapıyoruz. Bugün, Syngenta’nın Hollanda’daki önde gelen araştırma serası olan Tomato Vision’da domates toplayan bir sera robotunu test ediyoruz. Seralardaki robotlar hakkında daha fazla bilgi edinin ve sanal bir Tomato Vision turu düzenleyin!

Sunduğumuz kapsamlı hastalık direnç paketleri ile değer zincirine sağladığı faydalar sayesinde pazar lideri olduğumuz bu ve diğer önemli ürünleri keşfetmek için Syngenta Sebze Tohumları standımızı ziyaret edebilirsiniz. Her coğrafyanın farklı ihtiyaçları olduğundan, dünyanın dört bir yanından Syngenta uzmanları orada olacak ve sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacak. www. syngentavegetables.com web sitemize göz atın veya Syngenta Sebze Tohumları hakkında Instagram, Youtube, LinkedIn ve sosyal medyada daha fazla bilgi edinin.

Önceki yazı
FIFA 2022 Dünya Kupası Destekçisi UPL, Karbon Emisyonunun Azaltımı İçin Öncülük Ediyor!
Sonraki yazı
Astranova Tarım’dan çalışanlarına özel kültür gezisi

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü