Astranova Tarım’dan çalışanlarına özel kültür gezisi

Astranova Tarım tarafından organize edilen Adana Kültür Gezisi ve Tiyatro Etkinliği, Niğde Fabrika çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirdi.

Başarılı çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren Astranova Tarım, hızlı yükselişinin en önemli parçası olan çalışanlarına her alanda destek vermeye devam ediyor. Ziraat sektörünün dev ismi, başarının yüksek motivasyon ile sağlanacağının bilincinden hareket ile kurum içi etkinliklerine İnsan Kaynakları ekibi tarafından organize edilen Adana Kültür Gezisi ve Tiyatro Etkinliği 21 Ocak 2023’te Fabrika ve Merkez birimleri çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirdi.

Astranova Genel Müdürü Derya Özcan, ‘’Kurum içi etkileşimin güçlendirilmesini ve çalışan motivasyonunun arttırılmasını hedefleyen bu tür organizasyonlar, bundan böyle düzenli olarak devam edecek. Düzenlediğimiz kurum içi faaliyetlerin yanı sıra insan kaynakları politikası çerçevesinde yenilikçi ve sürdürülebilir kurum içi projeler ile çalışanlarımız arasındaki iletişimi güçlendirmeyi ve çalışan memnuniyetini artırmayı hedefleyen çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz.’’ dedi.

Önceki yazı
Syngenta Sebze Tohumları, çığır açan yeniliklerini Fruit Logistica 2023’te paylaşacak
Sonraki yazı
Bayer, Türkiye’deki Tarım Ürünleri Üretimini Büyütüyor

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü