Massey Ferguson, Konya Tarım Fuarı’nda en yeni makineleri ve Akıllı Tarım çözümlerini sektörle buluşturuyor

  • Dünya’da yenilikçi tarım makineleri geliştiren önde gelen markalardan Massey Ferguson, Konya Tarım Fuarı’nda çayır biçmeden hasata, biçerdöverlerden balya makinelerine ve traktörlere kadar pek çok ürün grubunu sergiliyor. Fuarda en yeni tarım makinelerini sektöre sunacaklarını kaydeden AGCO Türkiye Genel Müdürü Mete Has, “Dünya’da gittikçe önemi daha da artacak tarımın çok daha verimli ve sürdürülebilir hale gelmesi için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

Tarım makineleri devi Massey Ferguson, 5-9 Mart 2024 tarihlerinde düzenlenecek Konya Tarım Fuarı’na hasat-harman makinelerinden traktörlere kadar tüm ürün gruplarıyla katıldı.

Türk çiftçisine özel üretilen MF 4700 M Serisi traktörler de fuarda!

Massey Ferguson fuarda, 50 beygirden 400 beygire kadar traktör güç seçenekleri, modern, teknolojik  ve verimli şanzıman seçenekleri, 12.000 kg’a kadar hidrolik kaldırma kapasitesi gibi üstün özellikler sunan  MF 200, MF 2600, MF 3, MF 4700M, MF 5700M, MF 5S, MF 6S, MF 7S, MF 8S ve MF 8700S Serisi traktör modellerinden örnekleri çiftçiler ile buluşuyor.

Özellikle 80-100 beygir gücü aralığındaki MF 4700 M Serisi traktörler, 24×24 vites kademesi sunan Dyna-2 şanzımanı ile Türkiye çiftçileri için özel üretiliyor.

Mete Has: “Sınıfının en iyi traktörlerini üretiyor ve en iyi müşteri hizmetini sunuyoruz“

Tarımın tüm dünyada öneminin her geçen gün büyüdüğünü vurgulayan AGCO Türkiye Genel Müdürü Mete Has, geliştirdikleri teknoloji odaklı ürün ve hizmetlerin başarısının, kazandıkları uluslararası başarılarla da tescillendiğini kaydetti.

Tarım üreticisinin Massey Ferguson’a duyduğu güvenin tüm çabalarının ödülü olduğunu vurgulayan AGCO Türkiye Genel Müdürü Mete Has, “Dünyada gittikçe önemi daha da artacak olan tarımın çok daha verimli ve sürdürülebilir hale gelmesi için bu çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Tarım alanında 177 yıllık deneyimiyle köklü bir marka olan Massey Ferguson’un bu kadar uzun süre var olması, çiftçiye sunduğu güvenilir makinelerden kaynaklanıyor. Massey Ferguson, tarım makinelerinin rekabetçi pazarında sınıfının en iyisi traktörleri üretmekle tanınıyor. Sınıfının en iyi traktörlerini üretiyor ve en iyi müşteri hizmetini sunuyoruz. AGCO olarak önümüzdeki süreçte çiftçilerimize şimdiden onlar için en iyi tarım makinelerini üretmeye ve en iyi müşteri hizmetini sunmaya kararlılıkla devam edeceğimizin sözünü veriyoruz” diye konuştu.

En çok tercih edilen modelleri ve Akıllı Tarım çözümleriye fuarda

Massey Ferguson, 2024 Konya Tarım Fuarında traktörlerin yanı sıra MF Activa S biçerdöver, sektörde en çok tercih edilen MF 2234 XD büyük prizmatik balya makinesi ve MF TH.7035 teleskopik yükleyici modellerini de sektörle buluşturdu.

Tarımda teknoloji kullanımı ve yenilikçi tarım makinelerinde öncü markalardan olan Massey Ferguson fuarda, geliştirdiği yeni Akıllı Tarım çözümlerini de sektöre tanıtıyor. Fuarda Akıllı Tarım standına gelenler, Massey Ferguson’un otomatik dümenleme sistemlerini deneyimleyebilecek.

Yeni nesil tarım teknolojilerini destekliyor!

AGCO, 2023 yılında Trimble’ın Tarımsal Çözüm varlıklarının ve teknolojilerinin yüzde 85’lik bir payını, 2 milyar dolar nakit bedelle ve JCA Technologies katkısıyla satın aldığını açıklamıştı. Bu satın alma ile Trimble Ag’nin kapsamlı teknoloji çözümlerinin tek sağlayıcısı haline geldiği bilgisini veren AGCO, yeni nesil tarım teknolojilerinin geliştirilmesini ve dağıtımını destekleyeceğini de duyurmuştu.

Önceki yazı
Tarım sektöründe kadınların ne kadar etkili ve değerli olduklarının göstergesi; GÖKSEL ACAR
Sonraki yazı
Organo Tarım Teknolojileri A.Ş. Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Kök: “Çevre dostu tarım uygulamalarını destekliyor ve bu alanda öncü çözümler sunuyoruz”

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü