FMC Turkey, “FMC İle Tanıştığıma Memnun Oldum” projesiyle çözümlerini üreticilerle tanıştırıyor

FMC Turkey ekibi, Agro TV’de yayınlanan Gündem Özel programına canlı yayın konuğu olarak katıldı. 16 Mart Çarşamba günü saat 11.00’de Agro TV ve FMC Turkey sosyal medya kanallarından canlı yayınlanan programda; FMC Turkey Ülke Müdürü Tahir Ertan, FMC Turkey Pazarlama Müdürü Onur Demirel, FMC Turkey Satış Müdürü İlker Damar, FMC Turkey Ürün ve Gıda Zinciri Müdürü Hüsnü Yorgancı, FMC Turkey Ege Bölge Müdürü Oğulcan Topçuoğlu, Adagro Genel Müdürü Ufuk Talat Korkut ve Asbal Genel Müdürü Mehmet Aydın, Sevda Hallaç’ın sorularını yanıtladılar.  

Programda, “FMC ile Tanıştığıma Memnun Oldum” projesi hakkında detaylı bilgilendirme sağlayan FMC Turkey Ülke Müdürü Tahir Ertan, FMC Turkey organizasyonunun 5. yılında pandemi sebebiyle bir araya gelemedikleri iş ortaklarıyla buluşmanın daha yaratıcı bir yolunu bulduklarını ve 3 ayrı karavanla 3 ayrı bölgede ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini belirtti.

FMC Turkey organizasyonunun geride bıraktığı 5 yıl boyunca çok keyifli projelere imza attığını söyleyen FMC Turkey Pazarlama Müdürü Onur Demirel, geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdikleri etkinlikleri hatırlattı. 2019 yılında gerçekleştirilen “Birlikte Güçlüyüz” iş ortakları ve lansman toplantıları ile Türkiye’nin dört bir yanında iş ortaklarıyla bir araya geldiklerini kaydeden Demirel, Covid 19 salgınıyla ara vermek durumunda kaldıkları buluşmaları hız kesmeden “Her Koşulda Birlikte Güçlüyüz” konseptiyle dijital platformlara taşıdıklarını ifade etti. 2021 yılında gerçekleştirilen “FMC Yollarda” projesi ile yüzlerce üretici ziyareti yaparak çiftçiye FMC’nin en güçlü çözümlerini tarlasında, bağında, bahçesinde anlattıklarını dile getiren Demirel, bu yol hikayelerini FMC Turkey YouTube kanalında paylaştıklarını anımsattı. “FMC ile Tanıştığıma Memnun Oldum” projesi kapsamında ise Türk tarımına fayda sağlayacak yenilikçi çözümler ve çeşitli dijital teknolojilerin tanıtımı için iş ortaklarını kalabalık ortamlarda bir araya getirmeden ağırlayabilecekleri bir ortamda anlatmak istediklerini belirten Demirel, “FMC çözümlerini Türkiye’nin birçok bölgesinde üreticilerle tanıştırmak projenin hedefleri arasındadır. Temas ettiğimiz her noktada, iletişime geçtiğimiz her iş ortağının ‘FMC ile Tanıştığıma Memnun Oldum’ demelerini sağlamak ve bu memnuniyeti devam ettirmek her daim önceliğimiz” diye konuştu.

FMC Turkey Ürün ve Gıda Zinciri Müdürü Hüsnü Yorgancı da, “FMC ile Tanıştığıma Memnun Oldum” projesi kapsamında Türk çiftçisi ile buluşturdukları dile getirerek, pek çok çözümle ilgili teknik detayları paylaşıp, üreticinin ihtiyaçlarını anlamaya yönelik hareket ettiklerini ve oldukça olumlu geri bildirimler aldıklarını söyledi.

FMC Turkey Satış Müdürü İlker Damar ise “FMC ile Tanıştığıma Memnun Oldum” projesi kapsamında iş ortaklarıyla Türkiye’nin birçok noktasında buluşmayı ve FMC’nin en güçlü çözümlerini paylaşmayı hedeflediklerini belirtti.

“FMC ile Tanıştığıma Memnun Oldum” projesi kapsamında yollara düşen karavanın içinden de görüntülerin paylaşıldığı yayında FMC Turkey Ege Bölge Müdürü Oğulcan Topçuoğlu, Ege Bölgesi’nde gerçekleştirdikleri ziyaretlerde FMC’nin güçlü bitki koruma ve bitki besleme çözümlerini görsel sunumlarla destekleyerek anlattıklarını kaydetti.

Adagro Tarım Genel Müdürü Ufuk Talat Korkut ile Asbal Tarım Genel Müdürü Mehmet Aydın, yenilikçi çözümlerin üreticinin ayağına gitmesi noktasında projeden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ve FMC ile tanıştıklarına memnun olduklarını ifade ettiler.

FMC’nin 5. yılı anısına özel olarak tasarlanan plaketin takdim edilmesiyle sonlanan yayının tamamının, FMC Turkey YouTube kanalından izlenebileceği açıklandı.

Önceki yazı
Stoller Ailesi Mavi Günlerde Buluştu
Sonraki yazı
DEKALB Verim Hattı 6 Yıldır Üreticilerin Yanında

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü