DEKALB Verim Hattı 6 Yıldır Üreticilerin Yanında

  • DEKALB’in mısır tarımı ile ilgili güncel bilgileri sağlamak, üreticilerin yüksek verim ve kazanç elde etmesine destek olmak amacıyla hayata geçirdiği DEKALB Verim Hattı 6. yaşına girdi.
  • DEKALB Verim Hattı’na 444 94 49 numarası ile Türkiye’nin her yerinden ulaşılabiliyor  

Mısır tarımına getirdiği yenilikleri ve yüksek performanslı mısır çeşitleri ile üreticilerin yüksek verim ve kazanç elde etmesine yardımcı olan DEKALB; 6 yıldır DEKALB Verim Hattı ile üreticilerin ihtiyaç duyduğu her an yanında olmaya ve sorunlarına çözüm bulmaya devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana tarımda iletişimin adresi haline gelen DEKALB Verim Hattı; ziraat mühendislerinden oluşan uzman kadrosu aracılığıyla Türkiye’nin her köşesinden 444 94 49 numaralı telefonu arayan üreticilere ücretsiz olarak toprak hazırlığı, çeşit seçimi, ekim zamanı/sıklığı, sulama/gübreleme, hastalık ve zararlı mücadelesi, yabancı ot mücadelesi ve hasat gibi mısır yetiştiriciliği ile ilgili merak edilen bilgileri sağlıyor. Üreticiler aynı zamanda hava durumu, mısır borsa fiyatları ve devlet tarımsal hibe destekleri hakkındaki bilgileri de DEKALB Verim Hattı aracılığıyla edinebiliyor.

Önceki yazı
FMC Turkey, “FMC İle Tanıştığıma Memnun Oldum” projesiyle çözümlerini üreticilerle tanıştırıyor
Sonraki yazı
Indigo’nun yeni biyolojik ürünleri, Türkiye’nin önemli mahsullerinde olağanüstü performans gösteriyor

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü