Stoller ve Symborg, Corteva çatısı altında yeni ürünlerini Growtech fuarında tanıttı

Stoller ve Symborg, Corteva çatısı altında bu yıl ilk defa Growtech fuarında ziyaretçilerini ağırladı. Bitki besleme alanında 50 yılı aşan bir tecrübe ve geniş ürün çeşitliliğine sahip Stoller firması, 2023 yılında “Cellerate” ve “Hold” isimli ürünlerinin tanıtımına başladıklarını, 2024 yılında ise bu ürünlerin yaygın olarak birçok bitkide kullanılmaya başlanabileceğini belirtti.

“Cellerate” ve “Hold”un domates, narenciye, mısır ve birçok sera bitki çeşidinde yapılan saha denemelerinde başarılı sonuçlar verdiği vurgulanırken, müşteriler tarafından beğeni gördüğü aktarıldı. Firma yetkilileri portföylerine 2024 yılında da yeni ürünlerin ekleneceğini, hem satış ağını hem de ürün çeşitlerini arttırmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Türkiye genelinde mikrobiyal ürünler ile hizmet veren Symborg firmasının yetkilileri ise geleceğin önemli tarımsal girdisi olarak görülen mikrobiyal ürünlere ilginin her geçen gün arttığını, satış ağlarının yayılarak büyümeye devam ettiğini açıkladı. Özellikle Blue-N, Vitasoil, MycoUp ve Resid gibi ürünlerle üreticiler tarafından tanınan firmanın farklı bitki çeşitlerinde de kullanımı yaygınlaştırmaya odaklanacakları dile getirildi.  

Stoller & Symborg, Growtech fuarı boyunca tecrübeli ekibi ve kaliteli ürünleri ile büyük ilgi görürken, 2024 sezonu için tüm üreticilere güven verdi.  

Önceki yazı
Türk tarım sektörüne 40 yılını adamış bir duayen: MEHMET KÖKDEMİR
Sonraki yazı
HEKTAŞ’ın yerli sebze tohumları Growtech Fuarı’nda tanıtıldı

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü