Astranova Tarım üst üste ikinci kez Türkiye’nin en etik şirketi seçildi

Astranova Tarım, Etik Değerler Merkezi Derneği (EDMER) tarafından her yıl düzenlenen ETİKA Türkiye’nin En Etik Şirketleri Ödülleri’nde ikinci kez ödüle layık görüldü.

Etik ve iş ahlakı farkındalığı yaratmak, etik anlayışı bilincini oluşturmak ve gençleri bilinçlendirmek amacıyla EDMER tarafından başlatılan ve 9’ncusu düzenlenen ETİKA 2020 Türkiye Etik Ödülleri’nde Astranova Tarım, ikinci kez Türkiye’nin en etik 23 şirketi arasında yer aldı.

ETİKA Türkiye Etik Ödülü’nü ikinci kez almanın gururunu yaşadıklarını belirten Astranova Tarım Genel Müdürü Derya Özcan, “Bitki koruma ve bitki besleme sektörünün büyük ve itibarlı bir kurumu olan Astranova Tarım olarak kurulduğumuz günden bugüne sahiplendiğimiz değerler, iş yapış biçimi olarak gördüğümüz etik kodlarımız ve şirket kültürümüz var. Etik değerlerimiz sayesinde ikinci kez ödül almak mutluluk ve gurur verici. Kurulduğumuz günden bu yana tüm grup şirketlerinde etik değerlerin oluşturulmasına ve benimsenmesine büyük önem veriyoruz. Astranova Tarım olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sektörümüze, çalışanlarımıza ve topluma olan sorumluluğumuzun bilinciyle, etik değerlerimizden taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Önceki yazı
Tarımsal bilgi üretmeye devam…
Sonraki yazı
İneklere sanal gerçeklikle yeşil çayırları izleterek süt üretimini artırmayı hedefliyor

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü