Agrobest, “BestCotton” organizasyonu ile pamuk sonuçlarını ortaya koydu

Agrobest Grup, BestCotton 2021 Etkinliğini geçtiğimiz ay düzenledi. Eyyübiye-Şanlıurfa’da düzenlenen ve 3 gün boyunca devam eden etkinlik Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bugüne kadar düzenlenen en büyük tarla günü etkinliği olarak dikkat çekti.

Ülkemizin en büyük Bitki Koruma Ürünleri üreticilerinden Agrobest Grup, 5-7 Ekim 2021 tarihleri arasında Eyyübiye-Şanlıurfa’da, pamuk yetiştiriciliğinde kullanılan bitki koruma ve bitki besleme ürünlerinin sonuçlarını yerinde üreticiler ile paylaşmak amacıyla bir tarla günü organizasyonu düzenledi. Etkinlik kapsamında Agrobest Grup bitki koruma ürünleri ile Brandt bitki besleme ürünlerinin sonuçlarının gösterildiği alana 1500’e yakın katılımcı katıldı. Etkinliğin son gününde bölge mülki amirleri ile Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü ve Tarla Bitkileri Bölümü akademisyenleri ve öğrencilerinin de katıldığı organizasyon yüksek katılımcı sayısı ile dikkatleri çekmeyi başardı.

Agrobest Grup Pazarlama ve Ürün Geliştirme Müdürü Dr. Emre Örümlü, “BestCotton 2021 organizasyonumuzla bölge üreticilerimize sadece Agrobest Grup ürünlerini kullanarak ekimden hasada kadar farklı uygulamalar ile nasıl sonuçlar alabileceklerini göstermenin gururunu yaşıyoruz. 12 dekarı deneme parseli olmak üzere toplam 16 dekarlık alanda düzenlediğimiz organizasyonumuza bölge üreticilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşmak, bölge çalışanlarımızın bugüne kadar çalışmalarında ne kadar etkili olduklarının da bir göstergesi. Agrobest Grup olarak Güneydoğu çiftçisinin doğru bitki koruma ve bitki besleme ürünleri ile neler başarabileceğini yerinde gösterebildiğimiz için gurur duyduk. Üretici, bayi ve tüm misafirlerimize ilgileri için teşekkür ediyoruz. Bölgede etkinliğimize bu kadar büyük ilgi olması ve üreticilerin bu konudaki öğrenme isteği bizleri de çok memnun etti” diye konuştu.

Önceki yazı
Ruminant ve kanatlı hayvanlarda doğru besleme çiftliklerin kazancını artırıyor
Sonraki yazı
UPL Ltd, Katar’da gerçekleştirilecek 2022 FIFA Dünya Kupası’nın Bölgesel Destekçisi Oldu

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü