İş Bankası’ndan Anında Tarım Kredisi ile çiftçilere destek

  • Tarım, teknoloji ve finansı bir araya getirerek çiftçilere sürdürülebilir tarım alanında yenilikçi çözümler sunan Türkiye İş Bankası, “Anında Tarım Kredisi’’ ile çiftçi ve üreticilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Tarımın küresel ölçekte stratejik sektör olarak önemi her geçen gün artarken; İş Bankası, bu alanda aldığı inisiyatiflerle sektörde dijital ve teknolojik dönüşüme katkı sağlamayı ve ülkemizde tarımsal verimliliği artırmayı hedefliyor.  

Bu yaklaşımla tarım bankacılığı alanında sektörün finansman ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak sunulan Anında Tarım Kredisi, çiftçi ve üreticilerin ihtiyaçlarına anında cevap veriyor. İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İşCep veya İnternet Şubesi’nde yer alan “Anında Tarım Kredisi” işlemi üzerinden, başvurular anında değerlendiriliyor ve onaylanması halinde kredi tutarı hemen hesaba geçiyor. Böylelikle çiftçi ve üreticiler, kefilsiz ve teminatsız olarak esnek vade avantajıyla tarım kredilerini fiziksel olarak şubede bulunmadan alabiliyor.

İş Bankası’nın tarım sektörünü desteklemek üzere yürüttüğü çalışmalar arasında Tarım İhtisas Şubeleri, İmece Çalıştayları, Yeni Nesil Çiftçi Buluşmaları, İmeceMobil Dijital Tarım Platformu, Üniversite iş birlikleri, WorkupAgri Girişimcilik Hızlandırma Programı yer alıyor.

Önceki yazı
ATAKEY, SÜRDÜRÜLEBİLİR TARIM STANDARTLARINDA ZİRVEYE ULAŞTI
Sonraki yazı
Bayer Türkiye’nin Yeni CEO’su Serçin Giray Oldu

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü