Astranova, 2021’de de var gücüyle çalışmaya ve büyümeye devam edecek

Astra Industrial Grubu şirketlerinden Astranova Tarım’ın her yıl düzenlediği satış ve değerlendirme toplantısı, bu yıl 28-29 Ocak’ta Adana Hilton’da yapıldı. 2020 yılının değerlendirildiği ve 2021 yılı hedeflerinin paylaşıldığı buluşmaya Astranova Satış & Pazarlama ve operasyon ekipleri katıldı.

Kurulduğu günden bu yana, emin adımlarla hızlı bir büyüme grafiği çizen Astranova Tarım, bu büyüme ve başarısını 2020 yılı faaliyet sonuçları ile bir kez daha gösterdi.

2021 yılı için pazar liderliği hedefi çerçevesinde, yeni stratejiler üzerinde durulan toplantıda, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir tarım uygulamaları öncelikli konuların başında geldi.

Toplantıda konuşan Astranova Tarım Genel Müdürü Derya Özcan, ‘’Düzenlenen organizasyon, değerlendirme ve strateji paylaşımlarının yanı sıra Astranova ailesinin bir araya gelmesi, bağlarının güçlenmesi, yakın iletişim içinde olunması ve motivasyon açısından büyük önem taşıyor. 2020 yılında yaşanan zorlu ve olağanüstü koşullara rağmen, başarılı sonuçların alınmasından dolayı tüm ekibe teşekkür ederim, aynı motivasyonla 2021 yılında da başarılı sonuçlar elde edeceğimize yürekten inanıyoruz’’ dedi.

2020 Yılında 14 dalda farkındalık ve katma değer sağlayan ekip üyelerinin ödüllendirildiği toplantı, düzenlenen gala yemeği ile son buldu.

Önceki yazı
Lisanslı depoculuk sistemi gıda fiyatlarındaki istikrara katkı sağlayacak
Sonraki yazı
Türkiye’de geçen yıl en çok üretilen kesme çiçek ‘karanfil’ oldu

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü