ASTRANOVA, YILDIZLARI İLE SAHADA!

Astranova Tarım, tüm çalışanlarının hem yetkinlik gelişimini sağlamak, hem de mesleki uzmanlıklarını güçlendirmek amacıyla başlattığı eğitim programlarında, mavi yakalı çalışanlar için  “Sahanın Yıldızları” eğitim projesini hayata geçirdi.

Sahanın Yıldızları projesi, uzun zamandır üzerinde çalışılan ve birbirlerini tamamlayan eğitimlerden; ekipçe gerçekleştirilen atölye çalışmalarından ve oyunlaştırılmış çözümler gibi çeşitli konulardan oluşuyor. Bu eğitim serisiyle birlikte, fabrika sahasında çalışan ekibin gelişim ve memnuniyet düzeyinin artırılmasının yanında, yaşama dair  konularda farklı bir bakış açısı sunarak, farkındalığın kazandırılması amaçlanıyor.

Astranova Genel Müdürü Derya Özcan, daha önce Liderlik Akademisi projesi ile beyaz yakalı çalışan arkadaşlarınaa yönelik ve halen devam eden bir proje başlattıklarını belirterek, “Şimdi de “Sahanın Yıldızları” Projemiz ile Ekibimizin her bir üyesine, eşit gelişim fırsatları sağlayarak, çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerini ve işinin gerektirdiği tüm donanımlara sahip ve memnuniyet düzeyi yüksek bireyler olmalarını istiyoruz. Bu amaçla, iletişim, kalite bilincinin artırılması, farkındalık ve sorumluluklar, iş hayatında zor durumlar ve stres yönetimi, zaman yönetimi ve verimlilik, güçlü takımlar, problem çözme becerileri gibi çeşitli eğitim serileriyle, çalışanlarımızın hem kişisel gelişimini sağlamak hem de çalışma yaşantısına yeni bakış açıları kazandırarak ruhsal tazelenmeyi sağlamak  üzere tasarlanmış olan “Sahanın Yıldızları” projemizin tüm şirketimiz için hayırlı olmasını gönülden diliyoruz. İnanıyoruz ki bu tarz eğitimler, yaşamın güçlükleri arasında bireylerin, öğrenme yoluyla nefes almasına imkan verirken, yenilenmelerini ve bunu da ailelerine yansıtmalarını sağlıyor. Eğitimlerimiz, şirketin tüm bireylerini kapsayacak şekilde, sürekli eğitim kavramı çerçevesinde devam edecek” diye konuştu. 

Önceki yazı
Tarımda ‘Gelir Koruma Sigortası’ yaygınlaştırılacak
Sonraki yazı
Limagrain Türkiye LG Tohum Genel Müdürü Erkut Kokudal oldu

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü