ADAMA Turkey, İzmir’deki yeni merkez ofisine taşındı

Türk tarımına 2014 yılından itibaren çözümler sunan ve Türkiye bitki koruma ürünleri pazarının önde gelen firmalarından biri olan ADAMA Turkey, İzmir’deki yeni merkez ofisine taşındı. Her zaman olduğu gibi gelecekte de tarımın gelişmesi ve üreticilerin büyümesi için yapacağı çalışmalara odaklanan ADAMA Turkey, hızla büyüyen ekibi için merkez ofisini değiştirme kararı aldı.

Şubat 2022 yılında yeni merkez ofisine taşınan ADAMA Turkey, 7 Mart 2022 tarihinde yeni merkez ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa IMA Başkan Yardımcısı Yossi GOLDSHMIDT, İnsan Kaynakları İş Ortağı Elisha MAYER, ADAMA Hindistan CEO’su Şahin ÖZKAN, ADAMA Turkey merkez ofis çalışanları, ADAMA bölge satış müdürleri ve distribütörleri de katılım sağladı.

Açılış programı içerisinde yer alan kokteylde söz alan IMA Başkan Yardımcısı Yossi GOLDSHMIDT, ADAMA Turkey’in yükselen ivmesinin kendisini gururlandırdığını ve satışa başladığı ilk günden bu yana ADAMA Turkey ekibinin özverili çalışmaları neticesinde ADAMA Turkey’in şu anda Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer aldığından ve Türkiye’nin global ADAMA organizasyonu içindeki stratejik öneminden bahsetti. Ayrıca Türkiye’nin tarım potansiyeli yüksek bir ülke olmasının heyecan verici olduğunu aktaran GOLDSHMIDT, Türk tarımına yenilikçi fikirler ve hizmetler sunmak için ADAMA Turkey ekibiyle birlikte daha çok çalışacaklarını söyleyerek konuşmasını sonlandırdı.

Yossi GOLDSHMIDT’in ardından söz alan ADAMA Turkey eski CEO’su ve aynı zamanda ADAMA Hindistan yeni CEO’su Şahin ÖZKAN, ADAMA Turkey’de çalıştığı süre boyunca ekibiyle beraber çok başarılı işlere imza attıklarından ve kendisinin ardından görevi devralacak yeni ADAMA Turkey CEO’sunun da ADAMA Turkey’i çok daha ileriye taşıyacağını kaydetti. Açılış seremonisinde de yanlarında olan iş ortaklarına destekleri için teşekkür eden ÖZKAN, onların ADAMA Turkey için çok değerli olduklarını ve onlarla büyümeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Yossi GOLDSHMIDT ve Şahin ÖZKAN birlikte kurdele keserek yeni ofislerinin açılışını gerçekleştirdiler. ADAMA Turkey ekibi, davetlilerle birlikte müzik eşliğinde yeni ofislerinin açılışını kutladılar.

Önceki yazı
Syngenta’nın “eat-it-all” karnabaharı, Fruit Logistica 2022 İnovasyon Ödülü’ne aday gösterildi
Sonraki yazı
MagicScout ile Saniyeler İçinde Hastalık ve Yabancı Ot Tespiti

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü