New Holland, traktör ailesinin en yeni üyesi olan ‘TR5 Serisi’nin tanıtımını Konya Tarım 2017 Fuarı’nda gerçekleştirdi.

New Holland, traktör ailesinin en yeni üyesi olan ‘TR5 Serisi’nin tanıtımını Konya Tarım 2017 Fuarı’nda gerçekleştirdi.

Türkiye’nin lider traktör markası New Holland, bu yıl 15’incisi düzenlenen Konya Tarım 2017 Fuarı’nda ziyaretçileri yepyeni traktör serisi New Holland TR5 ile karşıladı. New Holland standında, tarımdan hayvancılığa kadar çiftçilerin tüm saha çalışmalarında hayatlarını kolaylaştıran ve verimliliklerini artıran üstün özellikli traktör modellerinin yanı sıra tarım ekipmanları ve tarımda kullanılan iş makineleri yer aldı.

New Holland standında sergilenen ürünler arasında New Holland TT4.75 ve New Holland T7 serisi traktörler; tarım ekipmanları tarafında ise New Holland Big Baler Plus Serisi büyük balya makineleri, yeni New Holland FR Forage Cruiser Serisi Kendi Yürür Yem Hasat Makineleri, TürkTraktör Markalı Mısır Hasat Tablaları veTürkTraktör Markalı Hububat Ekim Makineleri yer aldı.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; “Konya, sahip olduğu geniş tarım alanları, sulama imkanları ve coğrafi konumu ile ülkemizin tarım başkenti olarak kabul ediliyor. Başta buğday olmak üzere arpadan şeker pancarına, havuç ve patatese kadar çok sayıda tarla bitkisi, sebze ile meyve türünün üretiminin gerçekleştirildiği böylesine önemli bir tarım bölgesi bizler için de çok kıymetli. Ülkemizin tarım ekonomisinde bu denli önemli bir yeri olan Konya’da düzenlenen Konya Tarım Fuarı’nda bu yıl toplam 1.900 m²’lik teşhir alanımızla bir kez daha yer almaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

New Holland yepyeni TR5 serisinin ilk tanıtımı için de Konya’yı tercih etti 

İrfan Özdemir, Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin (TZOB) geçtiğimiz Aralık ayında açıkladığı rakamlara göre Konya’nın, sahip olduğu 83 bin 120 adet traktör ile ‘en çok traktöre sahip olan 1. il konumunda olduğuna dikkat çekti ve şunları söyledi: “Bu nedenle, neredeyse her yıl, Konya Tarım Fuarı’nda ziyaretçilerimizi mutlaka yepyeni ürünlerimizle karşılıyoruz. Bu geleneğimizi bu sene de bozmuyor ve bu yıl da yepyeni bir traktör serimizin ilk tanıtımını Konya’da gerçekleştiriyoruz. Montajı fabrikalarımızda gerçekleştirilen New Holland TR5 Serisi, sahip olduğu modern tasarım, üstün performans, teknik donanım ve ergonomik kullanımıyla Türk çiftçisinin tüm çalışmalarındaki eli kolu; yani yeni gücü olacak.”  

New Holland’ın pazarın en çok tercih edilen traktör markası olarak çiftçinin hayatını kolaylaştıracak farklı yeni ürünleri de kendilerine sunduğuna dikkat çeken İrfan Özdemir; “Ziyaretçilerimiz New Holland standımızda aynı zamanda beklentilerine göre kurgulanan geniş ürün gamımızla; yani traktörlerimizin yanı sıra tarım ekipmanlarımız ve iş makinelerimizle bir araya gelecekler. Ekipmanlarımız arasında tarımsal üretimin en önemli aşamalarından biri olan balyalama işinin daha verimli yapılabilmesini sağlayan yeni büyük balya makineleri New Holland Big Baler Plus Serisi bulunuyor. Kaliteli silaj ile hayvansal üretimde verimi arttırmak isteyen çiftçilerin için ideal bir çözüm olarak sunduğumuz yeni New Holland FR Forage Cruiser Serisi Kendi Yürür Yem Hasat Makineleri ise dikkat çeken diğer ekipmanımızlarımızdan. Bunlara ek olarak, çiftçilerimize ekim ve hasat işlerini daha pratik hale getirmek üzere geliştirilen TürkTraktör Markalı Mısır Hasat Tablaları ve Hububat Ekim Makineleri’miz de yine standımızıda dikkat çeken ürünlerimiz arasında yer alıyor. Tüm bunlara ek olarak; standımızda özellikle çiftliklerdeki saha çalışmalarını hızlandırıp kolaylaştıran iş makinelerimiz de yer alıyor. Fuarda Konyalı ziyaretçilerimiz iş makinelerimizden Kazıcı Yükleyiciler, Teleskopik Yükleyiciler, Nokta Dönüşlü Mini Yükleyiciler ile Mini Ekskavatörler’imizi ve makinelerin fonkiyonlarını artıran ataşmanları da inceleyebilecekler. New Holland markası altında sunduğumuz tüm ürünlerimizle, sektörün gelişimine katkı sağlamaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” diyerek açıklamalarını tamamladı.

Önceki yazı
TürkTraktör, Türkiye pazarındaki liderliğini 10. yılına taşıdı
Sonraki yazı
Pamukta Yabancı Ot Kontrolünde Fark Yaratan Çözüm; COTTONEX® 500 SC

Bizi Takip Edin

E-Bülten

E-Mail Bültenimize Abone Olun Olup Bitenlerden İlk Sizi Haberdar Edelim.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Menü